Kompleksowo obsługujemy wszystkie wydarzenia firmowe, imprezy integracyjne, wszelkiego rodzaju spotkania oraz konferencje. Dzień Ślubu to jeden z najbardziej wyjątkowych dni w naszym życiu. Dzień ten z pewnością niesie ze sobą wiele pozytywnych emocji, uczuć i wzruszeń… Eleganckie wnętrze, kwiaty, świece, nastrojowa muzyka w tle i w pełni profesjonalna obsługa to atuty naszej firmy. Z naszym wsparciem będzie z pewnością łatwiej, lepiej, zadbamy o każdy element związany z dekoracją sali oraz stroną kulinarną. Szef kuchni oraz cała obsługa zapewni Państwu niezapomniane chwile oraz miłą atmosferę.

Nad oprawą muzyczną imprez, organizowanych w naszej restauracji czuwa zespół The Flames. To grupa profesjonalnych muzyków, posiadająca w swym repertuarze kilkaset utworów z rożnych zakątków świata. Więcej na stronie zespołu: www.theflames.pl dane teleadresowe:

Hotel, Restauracja Różana
Skołyszyn 451
woj. podkarpackie
tel. 13 44 91 410
This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

Restauracja Różana położona jest 12 km od Jasła.
Osoby odwiedzające nas z od strony Nowego Sącza będą musiały przebyć 60 km od tego miasta, natomiast od strony Rzeszowa do przebycia jest 70 km.

Serdecznie zapraszamy.

{gallery}slider_wesela{/gallery}
 
By P Web Design
.